Inspiracja

Inspiracja (Kreatywne narzędzia i naginanie reguł) – jest to dość specyficzna ścieżka z runami, ponieważ żadna z run nie zwiększa naszych obrażeń, ani naszej wytrzymałości. Jednakże runy, które znajdują się w danej ścieżce zdecydowanie mogą ułatwic nam początkową fazę gry. 

  • Główne: Lodowcowe Ulepszenie, Rozpieczętowana Księga Czarów, Prototyp: Kamień Omni 
  • Gniazdo 1: Hextechowy Błyskazalek, Magiczne Obuwie, Idealne Wyczucie Czasu 
  • Gniazdo 2: Rynek Przyszłości, Dematerializator Stworów, Dostawa Ciastek 
  • Gniazdo 3: Kosmiczna Przenikliwość, Prędkość Zbliżeniowa, Zaginający Czas Tonik 

 

Lodowcowe Ulepszenie

Lodowcowe Ulepszenie

Biernie – Lodowcowe Ulepszenie: Podstawowe ataki spowalniają wrogich bohaterów na 2 sekundy. Spowolnienie wzrasta z czasem. Efekt nie może zostać nałożony na tego samego bohatera przez kilka sekund.  

Blisko-dystansowi bohaterowie: 45% – 55% (zależnie od poziomu) maksymalnego spowolnienia. 

Dalekodystansowi bohaterowie: 30% – 40% (zależnie od poziomu) maksymalnego spowolnienia. 

Biernie – Promień Zamrażania: Spowalnianie wrogiego bohatera przy pomocy aktywu przedmiotu wytwarza 600j. zamrożoną linię w ich kierunku na 5 sekund i spowolni wszystkie jednostki w zasięgu o 60%. Promień Zamrażania nie ma czasu odnowienia i może zostać użyty przeciw każdej liczbie bohaterów.  

Czas Odnowienia: 7/6/5/4 (zależnie od poziomu) sekund 

Rozpieczętowana Księga Czarów

Rozpieczętowana Księga Czarów

Biernie: Gdy nie jesteśmy w trakcie teleportowania lub jesteśmy poza walką od 5 sekund, wówczas możemy zmienić jeden z naszych zaklęć przywoływacza na inny, jednorazowy. Nie można wybrać zaklęcia, które zostało już użyte.  

Pierwsza zmiana jest możliwa w 6 minucie (300 sekund czasu odnowienia). Wybór unikalnego zaklęcia zredukuje czas odnowienia o 25 sekund. Żeby wrócić do zaklęcia przywoływacza, które mieliśmy oryginalnie trzeba dokonać 3 zamian.  

Czas Odnowienia: 300-150 (zależnie od unikalnych zamian) sekund 

Prototyp: Wszechkamień

Prototyp: Wszechkamień

Biernie: Okresowo otrzymujesz pojedynczą możliwość użycia losowej głównej runy. 5-3 (zależnie od poziomu) sekund czasu odnowienia pomiędzy użyciem głównej runy, a otrzymaniem kolejnej. W przypadku daleko-dystansowych bohaterów jest to 9-7 (zależnie od poziomu) sekund. Po 40 sekundach nie użycia przyznanej runy, następna losowa główna runa zostanie nam przyznana, gdy jesteśmy poza walką. Po wejściu na fontannę (spawn) obecna główna runa zostanie ponownie wylosowana.

“Zdobywca” oraz “Do Ataku” nie mogą zostać wylosowane jako pierwsze.

Hextechowy Błyskazalek

Hextechowy Błyskazalek

Biernie: Gdy Błysk został użyty i odnawia się, wówczas jest zastąpiony przez Hexflash.  

Aktywowanie: Nasza postać zaczyna ładować, zwiększając zasięg Hexflasha przez 2,5 sekundy. Po przynajmniej 1 sekundzie zaklęcie można aktywować ponownie. Po puszczeniu przycisku przed upłynięciem 1 sekundy lub po wdaniu się w walkę z wrogim bohaterem sprawi, że Hexflash będzie na 10 sekundowym odnowieniu.  

Ponowne użycie: Przemieszczasz się w wybrane miejsce, które znajduje się w zasięgu.  

Czas Odnowienia: 20 sekund 

Zasieg: 200-400j. (zależnie od czasu castowania) 

Magiczne Obuwie

Magiczne Obuwie

Biernie: W 12 minucie (redukowane o 45 sekund za każde zabójstwo) otrzymasz darmowe buty. Buty otrzymają pasyw, który zapewni nam 10j. bonusowej prędkości ruchu. 

Idealne Wyczucie Czasu

Idealne Wyczucie Czasu

Biernie: Otrzymujemy zegarek, którego użyć będziemy mogli dopiero w 10 minucie. 

Rynek Przyszłości

Rynek Przyszłości

Biernie: Możliwe jest wejście w dług w sklepie. 145 (+5 sztuk złota co minutę). Za każde skorzystanie z wejścia w dług, sklepikarz naliczy 50 sztuk złota odsetek.  

Demetarializator Stworów

Demetarializator Stworów

Biernie: Rozpoczynamy grę z 3 demetarializatorami stworów, które mogę zostać użyte przeciwko każdemu rodzajowi minionów. Poza otrzymanym złotem oraz doświadczeniem za zabicie stwora, otrzymamy 6% zwiększonych obrażeń przeciwko danemu rodzajowi miniona. Jeżeli jednak użyjemy aktywu 3 razy na tym samym rodzaju miniona, wówczas maksymalnie możemy osiągnąć 12% zwiększonych obrażeń. 

Czas Odnowienia: 10 sekund 

Zasięg: 550j. 

Dostawa Ciastek

Dostawa Ciastek

Biernie: W 2,4 i 6 minucie otrzymujemy ciastko. Jeżeli ekwipunek jest pełny w danej chwili, wówczas ciastko pojawi się dopiero, gdy zwolni się miejsce.  

Po użyciu ciastka od razu odzyskamy 50 many i permanentnie zwiększymy maksymalną manę o 50.  

Kosmiczna Przenikliwość

Kosmiczna Przenikliwość

Biernie: Otrzymasz 5% redukcji czasu odnowienia, a limit z 40% zostanie zwiększony do 45%. Dodatkowo ta runa redukuje czas odnowienia zaklęć przywoływacza oraz aktywów przedmiotów. 

Prędkość Zbliżeniowa

Prędkość Zbliżeniowa

Biernie: Otrzymasz 7,5% premii do prędkości ruchu zmierzając w stronę przeciwnika, którego prędkość ruchu została zaburzona w zasięgu 1000j. Bonus zostaje podwojony do 15% i nie ma limitu zasięgu, gdy ruch przeciwnika został zaburzony przez ciebie. 

Zaginający Czas Tonik

Zaginający Czas Tonik

Biernie: Po użyciu potki lub ciastka 50% zdrowia, które zostanie wyleczone, otrzymamy od razu (oraz many, gdy ją posiadamy). Nie możemy jednak użyć ponownie potki lub ciastka w trakcie leczenia. Gdy jesteśmy pod wpływem leczenia z potki lub ciastka otrzymujemy 5% premii do prędkości ruchu.  

Oceń wpis!
[Ocen: 0 Średnia: 0]